BĄDŹ AKTYWNY RÓWNIEŻ W PRACY

Akcesoria InMovement Integrate™ pozwolą Ci na dodatkowy ruch podczas wykonywania codziennych rutynowych czynności. Nieważne, czy przebywasz w pozycji siedzącej czy stojącej.

OFEROWANE AKCESORIA

Stepper pod biurko Integrate™

Dzięki stepperowi Integrate zwalczysz negatywne efekty długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Ten przenośny stepper, posiadający antypoślizgową powłokę, zaangażuje różne mięśnie nóg w pozycji stojącej i siedzącej, czyli spalisz dodatkowo trochę kalorii w trakcie codziennej pracy. Na wyświetlaczu sprawdzisz m.in. czas, liczbę kroków oraz liczbę kalorii.

1352 PLN

Mata antyzmęczeniowa Integrate™

Dłuższe stanie też może być komfortowe, dzięki odpowiedniej amortyzacji. Mata antyzmęczeniowa niweluje bóle i dolegliwości związane z długotrwałą pozycją stojącą aż o 50%. W tym przypadku, rzeczywiście „nie poczujesz nóg”, ale w pozytywnym znaczeniu.

276 PLN

Podnóżek Integrate™

Popraw elastyczność nóg, wzmocnij mięśnie centrum i rozciągnij mięśnie łydek dzięki podnóżkowi Integrate™. Ten wszechstronny przybór pomoże Ci utrzymać w formie dolne partie ciała podczas dnia pracy.

291 PLN

Piłeczka antystresowa Integrate™

Piłeczka antystresowa wzmacnia dłonie i przedramiona, a także odstresowuje i rozluźnia oraz poprawia krążenie. Sprawdza się zarówno w pracy jak i w domu, możesz ją mieć zawsze przy sobie.

49 PLN

Gumy do rozciągania Integrate™

Włącz do swojego dnia również ćwiczenia oporowe, korzystając z kompaktowych i lekkich gum do rozciągania. Dzięki nim wzmocnisz najważniejsze mięśnie rąk i nóg. Możesz je zabrać ze sobą podczas podróży służbowej.

61 PLN

Piłka do treningu dłoni Integrate™

Dzięki niej z łatwością wzbogacisz swój dzień o potrzebną dawkę ruchu. Poprawia krążenie i wzmacnia mięśnie dłoni.

79 PLN

Powiązane artykuły

5 ważnych powodów, dla których warto prowadzić spotkania biznesowe spacerując

Klienci pytają nas często o proste sposoby dodania ruchu do codziennej rutyny, bez zakłócenia rytmu pracy i obowiązków. Oprócz nadstawek na biurka do pracy w trybie siedź/stój, bieżni z biurkiem czy akcesoriów Inmovement, inną sprawdzoną i cieszącą się coraz większą popularnością są spotkania biznesowe na stojąco lub spacerując.

Eksperci Uniwersytetu Stanforda(USA) zalecają

Zdaniem ekspertów, powinniśmy więcej czasu spędzać w pozycji stojącej w ciągu dnia Przybywa badań naukowych, które uświadamiają nam, że siedzenie niesie ze sobą katastrofalne skutki dla naszego organizmu, takie jak: przyrost wagi, zmęczenie, osłabienie krążenia oraz zwiększone ryzyko zachorowania na poważne choroby. Misją InMovement jest przywrócenie ruchu do miejsc pracy, dzięki czemu pracownicy staną się […]