CHODŹ A NAWET SPACERUJ PODCZAS PRACY

Proponujemy wyjątkowe rozwiązanie, które wykorzystuje zaawansowaną technologię stosowaną w bieżniach najwyższej klasy amerykańskiej firmy Life Fitness.

BIEŻNIA Z BIURKIEM

ZDEFINIUJ NA NOWO SWÓJ STYL PRACY

Bieżnia z biurkiem Inmovement czerpie z bogatego, liczącego 50 lat doświadczenia, najwyższej jakości i biomechaniki urządzeń treningowych – powstałych w fabrykach globalnego lidera rynku – amerykańskiej firmy Life Fitness. Ten produkt zaprojektowano specjalnie pod kątem przyjaznego miejsca pracy, gdyż jego celem jest stymulowanie produktywności i dbanie o dobry stan zdrowia pracownika.

KLUCZOWE CECHY

Innowacyjna technologia

Wyprodukowana przez Life Fitness, wiodącego producenta urządzeń treningowych na świecie, posiada zaawansowany system amortyzacji FlexDeck™. Dzięki niemu, możesz spać spokojnie – Twoje stawy są bezpieczne, nie zmieni tego nawet Twoja wielozadaniowość w pracy

Elektryczna regulacja wysokości

Podczas chodzenia na bieżni, dla Twojego komfortu pracy z laptopem czy innym komputerem blat biurka można podnosić i obniżać za naciśnięciem guzika.

Zintegrowany panel zasilający

Chodząc na bieżni doładujesz nie tylko własne baterie, ale też wszystkie urządzenia przenośne, dzięki zintegrowanemu panelowi zasilającemu.

Monitorowanie aktywności

Mierz czas, liczbę kroków a nawet pokonany dystans na bieżni. To dopiero krok we właściwym kierunku.

BIEŻNIA Z BIURKIEM

Chodź, spaceruj, stój, podczas pracy na bieżni światowej klasy. Innowacyjna konstrukcja bieżni z biurkiem i doskonała biomechanika InMovement Treadmill Desk to 50 lat doświadczeń amerykańskiej marki Life Fitness. To ergonomia w pracy pod względem formy i funkcjonalności. Bieżnia z biurkiem posiada cichy silnik oraz bardzo wytrzymałą konstrukcję, a zakres prędkości ( od 0.5 km do 6 km na godzinę ) to szeroki zakres wyboru komfortu pracy podczas chodzenia , spacerowania w miejscu pracy.

SPECYFIKACJA:
Wymiary: dł, szer, wys : 180,3 x 101,6 x 124,4 cm
Powierzchnia do pracy: 79,7 x 101,6 cm
Powierzchnia pasa bieżni 121,9 x 50,80 cm
Wzrost użytkownika: 124 cm do 201 cm
Maksymalna waga użytkownika : 158 kg
Zakres prędkości : 0.48 – 3.2 km/h
Wymagane podłączenie do prądu
Gwarancja: Rama 7 lat, silnik i części mech. 3 lata*

ATUTY I KORZYŚCI

WBUDUDOWANY PANEL ZASILAJĄCY
Ułatwia ładowanie większości urządzeń przenośnych podłączanych do prądu AC, z wtyczką USB oraz Ethernet.

BEZPIECZEŃSTWO
Bez problemu można zatrzymać bieżnię w każdej chwili, a szeroka powierzchnia pasa bieżni to komfort w jej użytkowaniu.

MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI
W każdej chwili można sprawdzić prędkość, czas spacerowania, liczbę kroków oraz pokonany dystans.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ
Wystarczy nacisnąć przycisk, a bieżnia dostosuje się do wzrostu użytkownika od 124 cm do 201 cm

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA
System amortyzacji Life Fitness FlexDeck® zmniejsza obciążenie stawów o 30%

CHODŹ, SPACERUJ PODCZAS PRACY
Chodząc, spacerując spalamy od 3 do 5 razy więcej kalorii niż siedząc podczas pracy.

NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA
Design charakteryzujący urządzenia do użytku komercyjnego oraz najwyższy poziom technologiczny zgodny ze standardem, wyznaczanym przez globalnego lidera rynku

CENA:
23 000 PLN

Powiązane artykuły

5 ważnych powodów, dla których warto prowadzić spotkania biznesowe spacerując

Klienci pytają nas często o proste sposoby dodania ruchu do codziennej rutyny, bez zakłócenia rytmu pracy i obowiązków. Oprócz nadstawek na biurka do pracy w trybie siedź/stój, bieżni z biurkiem czy akcesoriów Inmovement, inną sprawdzoną i cieszącą się coraz większą popularnością są spotkania biznesowe na stojąco lub spacerując.

Eksperci Uniwersytetu Stanforda(USA) zalecają

Zdaniem ekspertów, powinniśmy więcej czasu spędzać w pozycji stojącej w ciągu dnia Przybywa badań naukowych, które uświadamiają nam, że siedzenie niesie ze sobą katastrofalne skutki dla naszego organizmu, takie jak: przyrost wagi, zmęczenie, osłabienie krążenia oraz zwiększone ryzyko zachorowania na poważne choroby. Misją InMovement jest przywrócenie ruchu do miejsc pracy, dzięki czemu pracownicy staną się […]